آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

UNDEAD RESIDENCE : terror game v1.1 + data

وحشت را به صورت کامل در بازی UNDEAD RESIDENCE : terror game احساس کنید . شما در خوابگاه دانشجویی خود اقامت دارید . ناگهان زامبی ها و اورک ها به شهر حمله ور می شوند . همه چیز بر هم ریخته است . آن ها در حال حرکت به سمت عمارت شما هستند . حدود 10 سال پیش بود که خبری از زامبی ها نشده بود . اما اکنون آن ها بازگشته اند تا انتقام خود را از این شهر بگیرند . مواظب باشید ، زیرا علاوه بر نابودی زامبی ها شما بایستی سرنخ های مربوط به این جنایت را نیز پیدا نمایید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و واکسن مخصوص این ویروس را پیدا کنید و سپس از شر این موجودات رهایی یابید . 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود