آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wandering Mercenary v1.15

Wandering Mercenary یک بازی اکشن دفاعی با گرافیک سه بعدی است که در آن شما باید از شاهزاده خانم در برابر هیولاهایی که به شما نزدیک می‌شوند محافظت کنید، باید حواستان را جمع کنید، زیرا انواع مختلف ارک‌ها از چپ و راست به شما نزدیک شده و حمله می‌کنند. شاهزاده خانم فیلیا تنها بازمانده خاندان سلطنتی از حادثه حمله ارک‌ها به قلعه است که اکنون عازم فلعه همسایه شده تا درخواست کمک کند، اما در راهش با حمله ارک‌ها مواجه می‌شود، ناگهان یک جنگجوی سرگردان ظاهر شده و پس از نجات دادن او با او همسفر می‌شود تا از او دفاع کند و در مقابل پاداش زیادی بگیرد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود