آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombies After Me! v1.1.1

شهرستان شما پر از زامبی شده است . زامبی های گرسنه به شهر شما حمله کرده اند . آن ها همه چیز را از بین برده اند . قبل از اینکه خیلی دیر بشود از این شهر لعنتی فرار کنید . توضیحات فوق مربوط به بازی Zombies After Me می باشند . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و از شهر بیرون بروید . در طول مسیر سکه ها و امتیازات متعددی را جمع آوری کرده و سپس امتیازات و دستاوردهای خود را در شبکه های اجتماعی با دوستان به اشتراک بگذارید . همچنین لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت سه بعدی عرضه شده است . 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود