آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crazy Zombies v1.3

Crazy Zombies یک بازی زامبی جدید است که تجربه‌ای کاملاً تازه را به همراه دارد. چگونه می‌خواهید از خود در برابر امواج زامبی‌ها دفاع کنید؟ با استفاده از اره برقی خود برای همیشه زامبی‌ها را خاموش کنید و امید را برای بازماندگان زنده نگه دارید.

ویژگی‌ها:

قهرمانان ویژه آخرالزمانی

از جادوها در گیم‌پلی روان بازی استفاده کنید

زامبی‌های مختلف ترسناک

زامبی‌ها را شکست داده و از پناهگاه آخرین انسان‌های بازمانده محافظت کنید

در شهر به دنبال سایر بازماندگان بگردید

از تک‌تیرانداز خود استفاده کنید و زامبی‌ها را در فاصله زیاد نابود کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود