آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battle of Galaxies v1.0 + data

بازی Battle of Galaxies یک بازی سه بعدی هیجان‌انگیز نبرد فضایی است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب می‌باشد. در این بازی می‌توانید استراتژی نبرد مخصوص به خود را طراحی کرده و به مبارزه با قدرت‌های دشمن بپردازید. می‌توانید کهکشان‌های مختلف را انتخاب و در مرحله‌های متنوع پیشروی کنید، سفینه فضایی خود را ارتقاء دهید و قفل سفینه‌های جنگی جدید را باز کنید.

ویژگی‌ها:

ماجراجویی نبرد فضایی کاملاً سفارشی

گیم‌پلی سرعتی کلاسیک

مأموریت‌های فضایی چالش‌برانگیز

دارای مسلسل سنگین و موشک هدایت شونده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود