آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Spaceship Invaders v1.0

Spaceship Invaders یک بازی کلاسیک فضایی به سبک تیراندازی است که تنها با یک لمس می‌توانید آن را بازی کنید. در این بازی شما مأموریت دارید از کهکشان خود در برابر مهاجمان دفاع کنید. در مسیرتان قدرت‌های ویژه‌ای مانند سپر دفاعی به مدت چند ثانیه و بمب برای منهدم کردن همه دشمنان به دست خواهید آورد. همه ستاره‌ها را جمع‌آوری و همه سفینه‌های فضایی دشمنان را نابود کنید.

ویژگی‌ها:

بازی تنها با یک لمس

قابل اجرا بر روی گوشی‌ها وتبلت‌ها

بازی سرگرم کننده و اعتیادآور

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود