آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Idle Mine EX 2 2.0

Idle Mine EX نام یک بازی جذاب و منحصر به فرد برای گوشی های اندرویدی بوده که وظیفه شما به عنوان یک بازیکن این است که گارگران معدن را مجبور کنید تا بتوانند برای شما کار کنند . پیشرفت خود را مشاهده کرده و از نشت گاز جلوگیری نمایید . هرچیزی که برای معدن خطرناک است را از بین برده و خطرات را تا حد قابل توجهی کاهش دهید . دستاوردهای خود را در شبکه های اجتماعی به ثبت رسانده و سپس پیشرفت های خود و دوستان خود را به صورت کامل مشاهده فرمایید . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

بهینه سازی بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود