آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jewels Star 3 1.4

جواهرات هم رنگ و یک شکل را در کنار یکدیگر قرار داده و سپس آن ها را از بین ببرید . توجه داشته باشید که بازی Jewels Star دارای محدودیت زمانی است ، به طوری که باید قبل از تمام شدن وقت جواهرات یک رنگ را نابود نمایید . با محو کردن این جواهرات و الماس ها ، جواهرات جدیدی به بازی اضافه شده که بایستی آن ها را با سرعت عمل بیشتری از بین ببرید . در صحنه های کاملا زیبا و فانتزی بازی را انجام داده و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید . این بازی شامل 160 مرحله هیجانی و منحصر به فرد بوده که توصیه می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید . 

ویژگی های اصلی:

وجود 160 مرحله هیجانی و جذاب

گیم پلی خیره کننده و فانتزی بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود