آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Better Diary 0.8.2506

دفتر خاطرات ، مجله ، افکار ، تجربیات ، ایده همه و همه در نرم افزار Better Diary! تمامی فعالیت های مورد علاقه خود را ضبط کرده و خاطرات خود را به صورت الکترونیکی ثبت نمایید . دفتر خاطرات خود را با دوستان و آشنایان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . بیش از 100 فونت سفارشی در این برنامه وجود داشته که می توانید از آن ها استفاده نمایید . مطالب و نوشته های خود را به آسانی و در سریع ترین زمان ممکن هماهنگ سازی کنید . 

ویژگی های اصلی: 

رابط کاربری زیبا و شیک

همگام سازی خودکار برنامه

وجود 100 فونت در برنامه 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود