آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hero’s Throne 1.3.3 + data

آیا دوست دارید ژنرال های معروف چینی را در ارتش خود استخدام کنید ؟ آیا دوست دارید امپراطوری را مدیریت و رهبری نمایید ؟ اگر این طور است Hero’s Throne بهترین انتخاب برای شما خواهد بود . مدت ها پیش در جهان جمعیت افزایش یافت و پس از اعتراض های گوناگون و بروز شدید نارضایتی ها ناگهان امپراطوری سقوط کرد و ژنرال ها و فرمانروایان و نیروهای دشمن فرار کردند . اکنون وقت آن فرا رسیده است تا ژنرال های منحصر به فرد را استخدام کرده و نیروهای دشمن را برای همیشه شکست دهید . دشمنان را شکست داده و سپس جواهرات و امتیازات متعددی را به دست آورید . رزمندگان شجاع و نجیب خود را انتخاب کرده و نبرد را آغاز نمایید . 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود