آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bright Weather 1.3.1

Bright Weather نام یکی از بهترین و کامل ترین برنامه های هواشناسی برای سیستم عامل اندروید می باشد . این برنامه یک رقیب جدی برای نرم افزار هواشناسی یاهو بوده که توصیه می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید . با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا آب و هوای 6 روز آینده را به صورت کامل پیش بینی نمایید . همین حالا برنامه را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نموده و سپس هوای شهر مورد نظر خود را پیش بینی نمایید . از قابلیت اصلی این برنامه می توان به امکان پیش بینی آب و هوا تا 6 روز آینده ، رابط کاربری زیبا و شیک و نمایش باران و برف به صورت نمودار اشاره داشت . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی برنامه 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود