آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید
احتمالا می‌پسندید محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید

Passcode Photo Lock Screen 2.0

آیا دوست دارید از تصویر زمینه های دلخواه خود صفحه قفل ایجاد کنید ؟ اگر این طور است بدون شک Passcode Photo Lock Screen  به کارتان خواهد آمد . قفل صفحه را با تصویر زمینه های خود سفارشی ساخته و سپس کد را وارد کنید . انتخاب تصاویر از گالری شخصی ، وجود کلیدهای روشن و خاموش کردن صفحه همه و همه از قابلیت های اصلی این برنامه به شمار می روند . طیف گسترده ای از تصویر زمینه های شخصی را انتخاب کرده و سپس صفحه لاکر را به صورت کامل سفارشی سازید . 

تغییرات نسخه اخیر:

بهبود عملکرد نرم افزار 

کاهش تبلیغات برنامه 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود