آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombie Outbreak Simulator v11.8 + data

Zombie Outbreak Simulator یک بازی شبیه‌ساز شیوع زامبی است که با استفاده از آن می‌توانید شیوع زامبی‌ها را به شیوه خود سفارشی کنید. از میان هزاران مکان واقعی در دنیا بر روی نقشه گوگل یکی را انتخاب کنید، نوع زامبی‌ها را مشخص کنید، آیا مردم مسلح باشند؟ مهارت تیراندازیشان چطور باشد؟ چه تعداد پلیس در حال گشت زنی هستند؟ شیوع زامبی‌ها را سفارشی کرده و به تماشای هرج و مرج بپردازید.

ویژگی‌ها :

15 نقشه آنلاین با استفاده از نقشه گوگل

5 نقشه آفلاین بدون نیاز به اینترنت

2500 نقشه ساخته شده توسط بازی کنندگان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بازی سر و ته نداره نمیفهمی باید چیکار کنی

  • چرا نمیتونیم مردمو زامبی کنیم
    ?????

  • چرا تو نسخه نامحدودش نقشه هاش باز نمیشه؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود