آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

VNYL Icons Theme v2.0.0

VNYL Icons Theme یک مجموعه آیکان مدرن با شکل گرد می‌باشد که از بقیه آیکان‌ها متفاوت است. این مجموعه دارای آیکان‌هایی کلاسیک، با طراحی جسورانه و منحصربه‌فرد است که کاملاً با صفحه نمایش شما جور می‌شود. برای بهترین تجربه، اندازه آیکان‌ها را 120 یا 125 درصد قرار دهید.

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 2150 آیکان سفارشی با به‌روز رسانی مرتب

دارای بیش از 5500 اکتیویتی

آیکان‌های کلاسیک با پشتیبانی از اکثر لانچرها

آیکان‌های اچ‌دی دررزولوشن 192 در 192

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود