آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Army Commando – 3D Shooting v1.3

Army Commando – 3D Shooting یک ماموریت برای دفاع در برابر حمله تروریست ها به کشتی های نیروی دریایی حاوی زراد خانه های عجیب و غریب می باشد . نیروهای جدید خود را استخدام نموده و سپس از مناطق مورد تهدید بازدید فرمایید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و تروریست ها را برای همیشه نابود نمایید . در این بازی ماموریت های متعددی به شما سپرده می شود که بایستی از تمامی آن ها عبور نمایید . این را فراموش نکنید که شما یک تکاور ارتش هستید . همین حالا کماندوهای ویژه خود را انتخاب نموده و سپس آن ها را به مبارزه فرا بخوانید . 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود