آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Weird Park: Broken Tune v1.9 + data

در بازی Weird Park: Broken Tune باید راه خود را از میان یک شهربازی متروکه پیدا کنید. پس از اینکه در شهربازی یک‌سری مرگ اتفاق افتاد و همه افراد منطقه را ترساند، مقامات شهر آن را تعطیل کردند. شما باید از مهارت‌های بازجویی خود استفاده کرده و با ردیابی سرنخ‌ها، اسرار ترسناک این وقایع را کشف کنید.

ویژگی‌ها:

دارای 37 مکان وحشتناک

12 صحنه اشیاء پنهان پر از هیجان

بی‌نهایت اشاره و راهنما

آموزش آسان برای شروع بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود