آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

100 Floors 3.1.0.0

100 Floors یک بازی پازل است که در آن باید سعی کنید راه باز کردن درب در 100 طبقه مختلف را پیدا کنید. شما تنها کلید یک درب را در اختیار دارید. خود را به چالش بکشید و ببینید آیا می‌توانید به بالاترین طبقه دست پیدا کنید. این بازی برای مدتی بهترین بازی فروشگاه برنامه اپل بوده است. برای باز کردن درها باید از انواع حرکات مختلف مانند کج‌کردن، تکان دادن و غیره استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

پازل‌های کوچک اعتیادآور

از تمامی ویژگی‌های دستگاه خود استفاده کنید

دارای گرافیک جذاب یا تم‌های مختلف برای هر مرحله

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود