آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

HabitBull 1.1.3

HabitBull یک همراه قدرتمند است که با استفاده از آن می‌توانید کارهای روزمره و عادات خود را پیگیری کنید. این برنامه قابلیت‌های سفارشی سازی بالایی دارد که می‌تواند هرچیزی را پیگیری کند، و در مواقعی که لازم باشد کاری انجام دهید، شما را مطلع سازد. می‌توانید عادات بد مانند ناخن جویدن و یا سیگار کشیدن را ترک کنید، زیرا با دانستن الگوی آن‌ها، شکستن عادت آسانتر خواهد شد. می‌توانید خود را به کارهای خوب مانند پیاده‌روی و مطالعه عادت دهید.

ویژگی‌ها:

پیگیری چند عادت در تقویم

اهداف انعطاف‌پذیر مانند تعداد دفعات در روز/ماه/سال

یادآور قدرتمند

همگام سازی بر روی چند دستگاه

نمودار میزان پیشرفت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود