آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sniper Tactical HD v1.61 + data

تک تیراندازهای خود را انتخاب کنید و سپس وارد میدان نبرد شوید ! تمامی این ها در بازی Sniper Tactical HD وجود دارند . خودتان را برای یک نبرد جدی با دشمنان آماده سازید . انبوهی از دشمنان در انتظار شما نشسته اند در طول مسیر مراقب تک تیراندازها باشید ، زیرا آن ها در مکان های مختلفی پنهان شده اند که می خواهند شما را غافلگیر نمایند . گرافیک این بازی فوق العاده حرفه ای و منحصر به فرد بوده به طوری که با کمی بازی کردن عاشق آن خواهید شد . 

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن تنظیمات بیشتر

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود گیم پلی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سپاس بابت زحمات زیادی که می کشید
    سایت بسیار مفید و کاربردی دارید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود