آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Microcosmum: survival of cells v1.0

با استفاده از بازی Microcosmum: survival of cells به دنیای فوق‌العاده و شگفت‌انگیز جانوران میکروسکپی ملحق شوید. به جزئی از انتخاب طبیعی در جهان کوچک بدن تبدیل شوید. از موزیک تأثیرگذار بازی لذت ببرید. جو بازی و گیم‌پلی آرامش‌بخش آن شما را در بازی غرق خواهند کرد. کنترل آزادانه آن به شما اجازه می‌دهند تا مانورهای استراتژیک متنوعی را اجرا کنید. در نبرد برای بقاء تنها برنده باشید. هدف شما در بازی این است که همه رقیبان خود را بگیرید. جانوران میکروسکپی خود را پرورش دهید تا قدرتمندتر شوند. می‌توانید با استفاده از بخش‌هایی از میکروارگانیسم خود، به رقیبان حمله کرده و آن‌ها را بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود