آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

D.N.Age v1.0.3

بازی D.N.Age با استفاده از یک سیستم جدید DNA چشمان شما را به یک دنیای جدید از ترکیب هیولاها باز می‌کند. دی ان ای هیولاهای خود را ارتقاء دهید و نمونه‌های قوی‌تر بسازید و برای انجام مأموریت‌ها یک گروه تشکیل دهید. در این بازی عناصر سرگرم کننده بسیاری مانند قابلیت سفارشی سازی دستیارتان وجود دارد.

ویژگی‌ها:

به جای ارتقاءهای خسته کننده، سیستمی جدید برای بهبود دی ان ای را تجربه کنید

دارای بیش از 140 مرحله برای اکتشاف

25 نوع از هیولاهای منحصربه‌فرد

بیش از 180 نوع مأموریت متنوع

بدون نیاز به ارتباط اینترنتی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود