آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Agatha Christie: 4:50 (full) v1.1.0 + data

برای اولین بار بالاخره یک بازی خانم مارپل به سبک اشیاء پنهان منتشر شد. Agatha Christie: 4:50 (full) یک بازی ماجراجویانه معمایی است که از یک مجموعه بسیار موفق رایانه‌ای الهام گرفته است. در این بازی خانم مارپل در قطار با یک صحنه قتل مواجه می‌شود و شما باید با کمک شواهد موجود راز این ماجرا را کشف کنید. اگر از طرفداران آگاتا کریستی هستید این بازی را از دست ندهید.

ویژگی‌ها:

دارای مجوز رسمی برای بازی

نسخه رایانه‌ای بیش از 30 میلیون بار دانلود شده

دارای 49 مرحله در 11 فصل چالش‌برانگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود