آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

FLUX v1.10

FLUX یک بازی کلاسیک فانتزی برای دستگاه‌های اندرویدی است که در آن تنها یک قانون وجود دارد: باید از هر چیز قرمز رنگ دوری کنید. در این بازی می‌توانید سرعت خود را تنظیم کنید و تنها با خودتان رقابت خواهید کرد. رکورد شما بر اساس عکس‌العمل و توانایی تمرکز شما  تعیین خواهد شد. این بازی از سه حالت مختلف تشکیل شده است: حالت ترتیبی که همه 30 مرحله را به ترتیب معینی بازی می‌کنید، حالت بقاء که در آن به صورت تصادفی در مراحل بازی می‌کنید و حالت ترکیبی که در آن مراحل با هم ترکیب شده‌اند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود