آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pulpo Party v1.3

Pulpo Party یک بازی سرگرم کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن باید با استفاده از مهارت و سرعت خود مراحل پازل را با موفقیت طی کنید. در این بازی بیش از 50 مرحله متنوع وجود دارد که پس از عبور از هر مرحله، سختی آن نیز افزایش پیدا می‌کند، اما از طرف دیگر امتیازهای بیشتری را نیز کسب خواهید کرد. هدف اصلی شما در این بازی این است که امتیاز خود را بالا ببرید و در جدول امتیازات جهانی خود را بالا بکشید. می‌توانید برای یادگیری نحوه بازی از قسمت آموزش ویدیویی استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود