آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Goat Insanity: Run v1.0.0

در بازی Goat Insanity: Run شما در نقش یک بز قرار داشته که بایستی به خیابان بروید . به این بز دوست داشتنی کمک کنید تا بتواند در شهرستان به کاوش بپردازد . پاداش ها و امتیازات را جمع آوری کرده و از موانع سرسخت عبور نمایید . شایان توجه است که گرافیک این بازی به صورت سه بعدی ارائه شده است . در برابر دوستان خود رقابت کرده و امتیازات خود را به ثبت برسانید . در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت تا دستاوردهای خود را با دوستان به اشتراک بگذارید . گیم پلی این بازی ساده اما اعتیاد آور است . 

ویژگی های اصلی:

گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور

اشتراک گذاری امتیازات 

گرافیک خیلی خوب 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود