آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pocket Planets v1.0.5

برنامه Pocket Planets بزرگترین شبیه‌ساز سه بعدی منظومه شمسی برای اندروید است. ابن برنامه اندازه دقیق و نسبت صحیح سیاره‌ها، خورشید، ماه‌ها، سیارک‌ها و کوتوله‌ها را به همراه جزئیات کاملی از اجرام آسمانی به شما ارائه می‌دهد. چه یک منجم تازه‌کار و چه حرفه‌ای باشید، این برنامه بیش از هر تلسکوپ دیگری شما را به سیاره‌ها نزدیکتر می‌کند.

ویژگی‌ها:

شبیه‌سازی حدود 200 شئ آسمانی

شبیه‌سازی زمان با قابلیت تنظیم

امکان استفاده در حالت افقی و عمودی

سیستم انعطاف‌پذیر دوربین برای دیدی منحصربه‌فرد

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • معرکست ♥♥♥

    • چیزی که حرف داره اینه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود