آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Zombiestan VR v0.6 + data

تعداد زامبی ها روز به روز در حال گسترش است . زامبی ها در همه جا هستند . در بازی Zombiestan VR بایستی با 4 سلاحی که در اختیار دارید زامبی ها را برای همیشه نابود نمایید . حالت کلاسیک این بازی موجود است . می توانید حالت کلاسیک را انتخاب کنید و سپس مراحل را آغاز نمایید . به زامبی ها شلیک کنید و آن ها را به سمت مرگ روانه کنید . توجه داشته که این بازی با 4 سطح دشواری مختلف ارائه شده است . این نسخه از بازی به صورت کامل با سیستم عامل اندروید کیت کت سازگاری دارد . 

تغییرات نسخه اخیر:

سازگاری کامل با سیستم عامل کیت کت

اضافه شدن سطح های جدید تر به بازی

رفع برخی اشکالات جزئی 

بهینه سازی بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود