آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

e: Click Click Boom v1.4

خودتان را برای انجام یک بازی لذت بخش و تازه آماده کنید ! تجربه بسیار خوبی از ضربه زدن را با بازی e: Click Click Boom بر روی گوشی اندرویدی خود داشته باشید . کلیک کنید ، کلیک کنید زیرا BOOM  جدیدترین و نوآورانه ترین پازل ماجراجویی در شهر شناخته شده است . توجه داشته باشید که این بازی بسیار راحت است اما در برخی مواقع آیتم هایی به آن اضافه شده که انجام آن را مقداری سخت خواهد کرد . در اینترنت به جستجو پرداخته و به دنبال رقیب باشید . با دوستان رقابت نموده و آمتیازات خود را به رخ آنان بکشید . بیش از 100 پازل در این بازی گنجانده شده که بایستی آن ها را به انجام برسانید . 

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن انیمیشن های جدید تر 

رفع برخی ااشکالات جزئی

بهینه سازی بازی 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود