آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

RPG Revenant Saga v1.1.1g

RPG Revenant Saga داستان جدال میان نیروی خوب و بد می باشد ! آلبرت  به یک سفر ماجرایی و هیجانی می رود . او در طول راه و مسیر با موجودات شیطانی و خبیث نیز برخورد می نماید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و این شیاطین را برای همیشه نابود نمایید . گیم پلی این بازی درست به مانند گیم پلی کنسول های سگا می باشد . از مهارت های تخصصی خود استفاده کنید و دشمن را در هم بشکنید . با پیشروی به مراحل بالاتر سلاح های جدیدتری در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید از آن ها نیز به خوبی استفاده کنید . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی کامل بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود