آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Toca Boo v1.0 + data

اسمم بونی است و من و خانواده‌ام عاشق ترساندن دیگران هستیم! آیا شما هم دوست دارید آنها را بترسانید؟ مرا دنبال کنید تا به شما نشان بدنم چطوری این کار را انجام دهید! در بازی Toca Boo در فضای خانه پرواز کنید و به دنبال اعضای خانواده بگردید. زیر میز، پشت پرده‌ها و لحاف پنهان شوید، اتاق‌ها را بگردید اما از نور فاصله بگیرید وگرنه دیده خواهید شد. اشیاء را به هم زده و سر و صدا ایجاد کنید، زیر کتری را روشن کنید و آنها را عصبی کنید!

ویژگی‌ها:

خانه‌ای بزرگ با دو طبقه و شش اتاق برای کاوش

اعضای خانواده 6 نفره را بترسانید

غافلگیری‌های پنهان در گوشه و کنار خانه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • با سلام لطفاً toca kitchen2 را هم بگذارید
    ممنون از خدمات شما

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود