آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Astro Adventures Online Racing v1.0.2

Astro Adventures Online Racing یک بازی مسابقات جت سه بعدی با فیزیک واقع‌گرایانه است که با استفاده از آن می‌توانید با بازیکنانی از سراسر دنیا به صورت چند نفره به رقابت بپردازید. کنترل این بازی بسیار ساده بوده و با کج کردن دستگاه انجام می‌شود و در آن می‌توانید جت‌های خود را به نحو دلخواه خود سفارشی کنید.

ویژگی‌ها:

با حداکثر 4 نفر به رقابت بپردازید

بازی چند پلتفرمه که در آن می‌توانید با بازیکنان دارای دستگاه ویندوز فون و iOS بازی کنید

دارای حالت تمرینی به صورت تک نفره و آفلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود