آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Adventures in Zombie World 2 v1.0.3

Adventures in Zombie World 2  نام بازی اتومبیل رانی زامبی ها برای سیستم عامل اندروید بوده که شما به عنوان یک بازیکن وظیفه دارید به زامبی ها تیراندازی نمایید . زامبی ها را با ماشین له کرده و به آن ها تیراندازی نمایید . در واقع ماموریت شما در این بازی نجات مردم است . زامبی ها را بکشید  وامتیازات فراوانی را جمع آوری نمایید . حالت بی پایان را انتخاب نموده و مراحل را به اتمام برسانید . برای پیدا کردن درمان این ویروس تلاش کنید و سپس مردم را نجات دهید . از قابلیت اصلی این بازی می توان به فیزیک واقع گرایانه بازی ، گیم پلی شگفت انگیز و گرافیک خیلی خوب آن نیز اشاره داشت . 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی بازی 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود