آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Polyganic 1.0.7

POLYGANIC یک بازی اکشن اعتیادآور است که مبتنی بر اشکال و رنگ‌ها ساخته شده و در آن باید از موانع دوری کنید تا بتوانید زنده بمانید. نکته این بازی این است که بازیکن چندضلعی را کنترل نمی‌کند، بلکه موانع را حرکت می‌دهد! این بازی سبک‌های جنگ چندضلعی‌ها، دونده بی‌پایان و اکشن کلاسیک را با یکدیگر ترکیب کرده است.

ویژگی‌ها:

وجهی جدید از سبک فرار بی‌پایان

گرافیک 8 بیتی پیکسلی

قابلیت باز کردن قفل اشکال و حالت‌های جدید

قابلیت بازی در حالت افقی و حالت چپ‌دست

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود