آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Super Spy Cat v1.4

گربه Super Spy Cat  یواش ، زیرک و بسیار باهوش می باشد . او می تواند اشیای مهم را بلند کرده و سپس به دشمنان حمله ور شود . آیا شما یک گربه خانگی را می پذیرید ؟ این گربه در نقش یک جاسوس قرار داشته که بایستی دشمنان را نابود نماید . برای نابودی دشمنان و کمک به این گربه دوست داشتنی می توانید سلاح های بیشتری را برای او فراهم نمایید . سلاح ها و نارنجک های خود را برداشته و به سمت مخالفان حرکت نمایید . گرافیک این بازی به صورت کاملا خیره کننده ارائه شده که توصیه می کنیم حتما آن را امتحان نمایید .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن مرحال جدید تر به بازی

بهینه سازی کامل بازی

به روز رسانی ترجمه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود