آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Newer Land (Rpg online) v2.2

با بازی جدید Newer Land (Rpg online) در سبک نقش‌آفرینی آشنا شوید. در دنیایی خیالی وارد شده و به همراه دوستانتان و یا علیه آنها به مبارزه بپردازید. قابلیت‌های جدید را کشف کنید، سلاح‌های جدید بدست بیاورید، مهارت‌های خود را ارتقاء دهید و دشمنان خود را نابود کنید. می‌توانید سلاح‌ها و شخصیت‌های خود را نیز ارتقاء دهید.

ویژگی‌ها:

از بین 4 شخصیت منحصربه‌فرد انتخاب کنید

دارای مکان‌های وسیع و زیبا

انواع دشمنان از اورک‌ها، گرملین‌ها و بقیه

بهینه‌سازی شده برای دستگاه‌های موبایل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود