آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tower Defense 2015 v1.01

Tower Defense 2015 یک بازی هیجان‌انگیز برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که به سبک دفاع از قلعه می‌باشد. در این بازی باید با استفاده از انواع سلاح‌های مختلف از جاده‌ها در برابر مهاجمین دفاع کنید. اگر از طرفداران این سبک هستید این بازی را از دست ندهید زیرا این بازی به شما نشان خواهد داد که یک بازی دفاعی چگونه باید باشد!

ویژگی‌ها:

دارای گرافیک زیبا با رنگ‌های روشن که برای چشمان شما خوشایند خواهد بود

انواع سلاح‌ها را خریداری کنید

با تاکتیک مناسب از منطقه خود دفاع کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عالیه مممنون از اندرویدها

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود