آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ainokea Icon Pack v1.1.4

Ainokea Icon Pack مترادف با بی‌دقتی نیست و این در تک تک آیکان‌های آن مشهود است. آیکان‌های این مجموعه زیبا در رزولوشن 192px رندر شده‌اند که نهایت وضوح را در همه دستگاه‌ها با انواع رزولوشن‌ها تضمین می‌کنند. در این مجموعه آیکان تعدادی والپیپر زیبا و اختصاصی نیز موجود بوده که توسط بهترین طراحان ساخته شده است.

ویژگی‌ها:

شامل 808 آیکان اچ‌دی با به‌روز رسانی مرتب

دارای برنامه اختصاصی به همراه امکان درخواست آیکان

امکان جست و جو در آیکان‌ها

دارای ویجت ساعت آنالوگ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود