آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

Friend Blender – Swap Faces v1.0.4

آیا تا به حال به دنبال نرم افزار تغییر چهره بوده اید ؟ Friend Blender – Swap Faces به شما اجازه می دهد تا چهره خود را به طور کامل تغییر داده و دوستان خدو را شگفت زده نمایید. با استفاده از این روش تصاویر شگفت انگیز و خنده داری را ایجاد نموده و لحظات خوب و خوشی را با دوستان سپری نمایید. تصاویر را با دوستان به اشتراک گذاشته و آن ها را بخندانید . شما می توانید به عنوان یک ویرایشگر حرفه ای تصاویر را درست همانند فوتوشاپ و خیره کننده ویرایش نمایید . کافی است این برنامه را بر روی گوشی نصب نموده و سپس عکس ها را انتخاب نمایید .

تغییرات نسخه اخیر:

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات

بهینه سازی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود