آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Maze King v1.4.9

اگر زندگی را به هزار تو تشبیه کنیم گذافه نگفتیم چرا که در زندگی برای رسیدن به تعالی و آرزو ها باید از میان هزار راه یک راه را بگزید تا به هدف رسید و اگر در انتخاب راه دقت نشود ممکن است فرد به بی راهه برود و از مسیر هدف اش دو شود.بازی Maze King پروردگار پیچ و خم ها یک بازی معمایی و چالشی بوده که بدون شک عاشق آن خواهید شد . وظیفه شما به عنوان یک بازیکن چابک و سریع این است که فورا راه خروج را از میان این راه پر و پیچ و خم پیدا کنید . این بازی از رتبه بندی ، دستاوردها ، امتیازات و … پشتیبانی می نماید . از راه های صعب العبور گذر کنید و مراحل را به اتمام برسانید . بهترین راه خروج را برای خود پیدا نمایید . زمان بندی بازی را فراموش نکنید . شایان توجه است که این بازی به صورت کامل از تبلت های اندرویدی پشتییبانی می نماید .

 

ویژگی ها :

وجود راه های پر پیچ و خم در بازی

رکورد زنی در شبکه های اجتماعی

دستاوردهای مختلف در بازی

 

تغییرات نسخه 1.4.9 :

بهبود سیستم بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود