آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Smash the Mall – Stress Fix!! v1.1.10

Smash the Mall – Stress Fix! یک بازی سرگرم کننده و دیوانه‌وار برای گوشی‌ها و تبلتت‌های اندرویدی است که در آن می‌توانید عصبانیت خود را خالی کرده و همه چیز را در هم بشکنید! با استفاده از این بازی می‌توانید مقداری از استرس و عصبانیت خود را آزاد کنید! این بازی از سازندگان بازی Smash the Office ساخته شده و در آن می‌توانید رویای یک کارمند را به حقیقت تبدیل کنید!

ویژگی‌ها :

دارای گرافیک سه بعدی زیبا

با استفاده از سلاح‌های ویرانگر فروشگاه را نابود کنید

برای سلاح‌ها، اتاق و لباس خود ارتقاء بگیرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود