آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Metal Theme v1.1.4

آیکان های زیبا و شیک فلزی را بر روی صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود قرار داده و از تماشا کردن آن ها نهایت لذت را ببرید . مجموعه آیکان های Metal Theme  یک مجموعه با کیفیت بوده و هوم اسکرین گوشی شما را به یک هوم اسکرین هوشمند تبدیل خواهد کرد . صفحه نمایش گوشی خود را با آیکان ها و تصویر زمینه های بسیار زیبا و دیدنی زینت ببخشید .  فراموش نکنید که هر آیکان به صورت جداگانه ای طراحی شده است . این مجموعه به طور کامل با لانچرهای Apex  ، Nova  ، Aviate  ، Action  ، ADW  ، Smart  و Holo  سازگاری دارد .

ویژگی های اصلی:

در دسترس بودن بیش از 60 تصویر زمینه فانتزی

وجود 1350 آیکان زیبا و سفارشی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود