آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

DRAMATIZER PRO v1.0

آیا دوست دارید عکس هایی با کیفیت و جذابیت همانند عکس های موجود در اینستاگرام تهیه کنید ؟ اگر این طور است پیشنهاد ما به شما DRAMATIZER PRO است . این برنامه به شما امکان می دهد تا عکس های خود را مهیج تر کرده و و آن ها را رنگارنگ تر کنید . از الگوریتم های HDR  استفاده نموده و تصاویر خود را بیشتر سفارشی سازید . دیگر وقت آن فرا رسیده تا از  تماشای عکس های کسل و خسته کننده دست بردارید . پس از ویرایش تصاویر می توانید عکس های خود را با دوستان ، خانواده و در شبکه های اجتماعی با دیگران نیز به اشتراک بگذارید و لحظات خوب و خوشی را با آنان سپری کنید .

ویژگی های اصلی:

استفاده از الگوریتم HDR  برای ویرایش بهتر تصاویر

ویرایش کامل تصاویر و رنگارنگ تر کردن آن ها

اشتراک گذاری تصاویر ویرایش شده با دیگران

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود