آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Strange Oracle Ghost Adventure v1.0

Strange Oracle Ghost Adventure ترکیبی از بازی ماجراجویانه و یک داستان ترسناک می‌باشد. تصور کنید که جزئی از یک داستان هستید و با درک و انتخاب‌های خود، پایان آن را رقم می‌زنید. کاروانی مرموز به یک شهر کوچک وارد شده و یک شهربازی ایجاد می‌کند. ماجراجویی خود را آغاز کرده و برای کشف اسرار آن به درون زمین بازی بروید.

ویژگی‌ها:

گرافیک خیره کننده کاملاً سه بعدی

دنیا را به صورت 360 درجه کاوش کنید

ده‌ها پازل هوشمندانه برای حل کردن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • توروخدا یکی بگه اون دایره های رنگی که باید سبزو آبیو قرمز کنیم دقیقا چجوریه.به ترتیب چه رنگایی بزنم؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود