آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ben Olde and the Lost Gold v1.0.0

Ben Olde and the Lost Gold داستان ماجراجویی‌های بن اولده می‌باشد، او یک دزد دریایی، ملوان و ماجراجو است که به مکان‌های بسیاری سفر کرده و بیش از آنکه هر ملوانی فکرش را هم بکند، از شرایط خطرناک جان سالم به در برده است. در این بازی تمامی صحنه‌ها دارای جزئیات فراوانی بوده و چالش‌برانگیز می‌باشند.

ویژگی‌ها:

صحنه‌های اشیاء پنهان رنگارنگ و سرگرم کننده

جست و جو در آیتم‌ها بر اساس کلمه و یا تصویر

داستانی اصلی و سرگرم کننده برای تمامی سنین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود