آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Adventure Bar Story v1.6

Adventure Bar Story نام یک داستان ماجرایی برای سیستم عامل اندروید بوده که می توانید آن را بر روی گوشی خود نصب نمایید . این بازی یک بازی عظیم همراه با ایده های هوشمندانه بوده که بدون شک با مقداری بازی کردن عاشق و دلباخته آن خواهید شد . این بازی جزو یکی از بهترین بازی های RPG  نیز شناخته شده است . هیولاها را تکه تکه کنید ، زیرا این هیولاها غذای شماست . شما برای سیر کردن شکم خود باید هیولاها را به صورت کامل از بین ببرید و سپس آن ها را بخورید . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته  وبه مراحل بالاتر نیز صعود نمایید .

ویژگی های اصلی:

بهترین بازی سری RPG  برای اندروید

تکه تکه کردن هیولاهای موجود

مبارزه با هیولاهای فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود