آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hidden Object Knight War v1.0.6

شمشیر خود را از غلاف بیرون بکشید و برای پیروزی و نابودی دیگران تلاش کنید. سواره نظام قوی خود را ایجاد کرده و گارد خود را تکمیل نمایید . این گارد را برای پیدا کردن اشیای پنهان بسیج نمایید. توضیحات فوق مربوط به بازی Hidden Object Knight War  می باشند.  در طول مسیر اشیای گران بهای جنگی نظیر توپ ، تفنگ و … را پیدا کنید و به فرمانده تحویل دهید. با شجاعت و مهارت کامل مراحل را پشت سر بگذارید و وارد میدان جنگ شوید . بیش از 20 مکان متنوع در این بازی وجود داشته که بایستی از آن جا عبور کنید و اشیای پنهان را پیدا کنید .

ویژگی های اصلی:

عبور از 20 مکان مختلف برای یافتن اشیای پنهان

گرافیک خیلی خوب و فانتزی بازی

پا گذاشتن در میدان جنگ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود