آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

CosmoLands v1.0.0

CosmoLands | Free Edition یک بازی ماجراجویی برای اندروید است که در آن شما نقش یک فضانورد کوچک اما بسیار شجاع را بر عهده دارید که در جست و جوی منابع سودمند از سیاره‌ای به سیاره دیگر می‌رود. این بازی ژانرهای مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و در عین حال ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودش را دارد. در این بازی هر سیاره نژاد مخصوص به خود را دارد. بعضی از آنها به شما هیچ توجهی نشان نخواهند داد، بعضی فقط هنگامی که شما حمله کنید، حمله خواهند کرد و نوع سوم هم پیوسته تهاجمی خواهند بود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود