آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Defend Your Life! v1.0078

نگاهی به فرمانده باهوش Defend Your Life! بیاندازید . شما باید برای زندگی خود مبارزه کنید و دشمنان را برای همیشه نابود کنید . تجربه منحصر به فردی را از نبرد و دفاع از برج ها در گوشی اندرویدی خود به همراه داشته باشید . این بازی یکی از بهترین بازی های دفاع از برج آنلاین می باشد که توصیه می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید . فراموش نکنید که باکتری ها و ویروس ها به هیچ عنوان نباید به بدن وارد شوند . جلوی شیوع آن ها را بگیرید و اجازه ندهید که بیش از این رشد و نمو کنند . اما بایستی مراقب باشید ، زیرا دشمنان می توانند برای نابودی شما از تاکتیک های مختلفی استفاده کنند .

 

ویژگی ها :

استفاده از تاکتیک های مختلف برای نابودی دشمنان

گیم پلی جذاب و خیره کننده

نابود کردن باکتری ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود