آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Block Clans -Gun Shooter Pixel v2.0 + data

lock Clans -Gun Shooter Pixel یک بازی تیراندازی است که در آن در دنیایی مکعبی به انجام مأموریت‌های مختلف می‌پردازید. در حالی که در نواحی مختلف شهر که پر از گروه‌های خلافکار است کاوش می‌کنید، از مناظر آن لذت ببرید. در بازی پیشروی کنید، باند خلافکارها را پاکسازی کرده و قفل مناطق جدید را باز کنید.

ویژگی‌ها:

با استفاده از وسایل نقلیه مختلف مانند اتومبیل، موتور و قایق در شهر بگردید

دارای گستره وسیعی از انواع سلاح‌ها از تفنگ تک‌تیرانداز تا ساچمه‌ای و یوزی

دنیایی بزرگ برای کاوش، از ساختمان‌های مخروبه تا بیابان‌های گسترده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود