آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Adv Permission Manager (Pro) v3.3.8

آیا نگران مجوز‌های دسترسی برخی از برنامه‌های نصب شده بر روی اندروید خود هستید؟ برنامه Adv Permission Manager (Pro) یک ابزار مدیریت مجوز است که به شما امکان می‌دهد این نگرانی خود را برطرف کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید مجوز برنامه‌های نصب شده بر روی دستگاه اندرویدی خود را مرور کرده و گرزارشات مختلفی بگیرید، به عنوان مثال اینکه کدام‌یک از برنامه‌ها دارای مجوز ارسال اس ام اس هستند و یا کدام‌یک هنگام راه‌اندازی دستگاه به صورت خودکار اجرا می‌شوند. مهمتر از آن اینکه با استفاده از این برنامه بدون نیاز به روت می‌توانید آن مجوزها را از برنامه‌ها بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود